O Nas

Firma Handlowo-Usługowa „Lemar” Leszek Kowal

działająca na rynku od 1999 roku jest Autoryzowanym Sprzedawcą największych producentów węgla: Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o. oraz Tauron Wydobycie S.A.
Głównym rodzajem naszej działalności jest sprzedaż polskiego węgla kamiennego dla klientów indywidualnych i hurtowych. Terminowo dostarczamy towar transportem samochodowym jak i kolejowym na terenie całego kraju.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy naszym klientom węgiel, który posiada certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość. W asortymencie znajduję się węgiel luzem i paczkowany. Gwarantujemy korzystne ceny, a także miłą i wykwalifikowaną obsługę. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji na temat towarów z naszej oferty.
Sprzedaż dla odbiorców detalicznych prowadzimy na naszym składzie zlokalizowanym w miejscowości Ruszcza Płaszczyzna. Skład jest wyposażony w elektroniczną wagę samochodową, sprzęt do załadunku i samochody ciężarowe samowyładowcze, które dotaczają towar do naszych klientów.
Świadczymy również usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego towarów. Do dyspozycji posiadamy 10 własnych nowoczesnych zestawów samochodowych. Wszystkie pojazdy są odpowiednio wyposażone, aby usprawnić w pełnym zakresie koordynację dostaw. Posiadamy OC przewoźnika.

Certyfikaty, Nagrody, Podziękowania

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam uzyskać opinię wiarygodnego i solidnego partnera handlowego i możemy szczycić się zaufaniem klientów na terenie całego kraju o czym świadczą między innymi certyfikaty, wyróżnienia i dyplomy.

Masz pytanie?

Gwarantujemy korzystne ceny, a także miłą i wykwalifikowaną obsługę.
Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji na temat towarów z naszej oferty.
Skontaktuj się z nami!